Produkte > SUNON FANS > PMD1209PMB2-A.(2).GN
PMD1209PMB2-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 106.3 CFM (2.98m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.8dB(A)
Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Power (Watts): 8.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1209PMB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 106.3 CFM (2.98m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.8dB(A), Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa), Power (Watts): 8.5 W.
Weitere Produktangebote PMD1209PMB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1209PMB2-A.(2).GN PMD1209PMB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1209PMB2_A2.GND09012350G_000.pdf DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 106.3CFM, 0.56"H2O, Ball, Wire, Auto Restart