Produkte > SUNON FANS > PMD1209PMB3-A.(2).GN
PMD1209PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.3dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1209PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.3dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.6 W.
Weitere Produktangebote PMD1209PMB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1209PMB3-A.(2).GN PMD1209PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353333372F28443039303132333830472D3030292D322E706466 DC Fans DC Fan, 92x38mm, 12VDC, 91.7CFM, 5.6W, 50.3dBA, 3800RPM, 0.43inch H2O, 2Ball Bearing, Auto Restart