Produkte > SUNON > PMD1209PMB4-A.(2).GN
PMD1209PMB4-A.(2).GN
PMD1209PMB4-A.(2).GN Sunon
PMD1209PMB4_A.2.GND09012410G_010.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 75.1CFM, 0.3"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1209PMB4-A.(2).GN Sunon
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 75.1 CFM (2.10m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.6dB(A), Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa), Power (Watts): 3.5 W.
Weitere Produktangebote PMD1209PMB4-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1209PMB4-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 75.1 CFM (2.10m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.6dB(A)
Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Power (Watts): 3.5 W