Produkte > SUNON > PMD2406PKB1-A.(2).GN
PMD2406PKB1-A.(2).GN
PMD2406PKB1-A.(2).GN Sunon
Sunon_08142017_PMD2406PKB1-A (2).GN (D06022970G-00-1217128.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Fan, 60x20mm, 24VDC, 27.5CFM, 2.9W, 39dBA, 5000RPM, 0.28inch H2O, 2Ball, Auto Restart
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PKB1-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.121 lb (54.88 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Power (Watts): 2.9 W.
Weitere Produktangebote PMD2406PKB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PKB1-A.(2).GN PMD2406PKB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD_60x60x20mm.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.121 lb (54.88 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Power (Watts): 2.9 W