Produkte > SUNON > PMD2406PMB2-A.(2).GN
PMD2406PMB2-A.(2).GN
PMD2406PMB2-A.(2).GN Sunon
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 60x60x38mm, 24VDC, 49.2CFM, 0.71"H2O, Ball, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PMB2-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.199 lb (90.26 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB(A), Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa), Power (Watts): 7.4 W.
Weitere Produktangebote PMD2406PMB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PMB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303237363230472D3030292D322E706466 Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB(A)
Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa)
Power (Watts): 7.4 W