Produkte > SUNON FANS > PMD2406PMB3-A (2).GN.IP55
PMD2406PMB3-A (2).GN.IP55
PMD2406PMB3-A (2).GN.IP55 Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 41.6 CFM (1.16m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa)
Power (Watts): 5.3 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PMB3-A (2).GN.IP55 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 41.6 CFM (1.16m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.199 lb (90.26 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa), Power (Watts): 5.3 W.