Produkte > SUNON FANS > PMD2406PMB4-A.(2).GN
PMD2406PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Weitere Produktangebote PMD2406PMB4-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PMB4-A.(2).GN PMD2406PMB4-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunon_09272018_sunon_power_motor_fan-1485120.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x38mm, 24VDC, Ball, Lead Wires, Auto Restart, MagLev Motor