Produkte > SUNON FANS > PMD2406PTB2-A.(2).U.GN
PMD2406PTB2-A.(2).U.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6100 RPM
Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Power (Watts): 2.9 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PTB2-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6100 RPM, Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa), Power (Watts): 2.9 W.