Produkte > SUNON FANS > PMD2406PTV2-A.U.GN
PMD2406PTV2-A.U.GN
PMD2406PTV2-A.U.GN Sunon Fans
(D06022400G-04)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6100 RPM
Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.167 lb (75.75 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.1 W
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PTV2-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 6100 RPM, Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.167 lb (75.75 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.1 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PTV2-A.U.GN PMD2406PTV2-A.U.GN Hersteller : Sunon PMD2406PTV2_A.U.GN_D06095290G_01_0_REF.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 31.5CFM, 0.42"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart