Produkte > SUNON FANS > PMD2406PTV3-A.U.GN
PMD2406PTV3-A.U.GN Sunon Fans
(D06022430G-01)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5600 RPM
Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa)
Power (Watts): 2.7 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PTV3-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5600 RPM, Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB(A), Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa), Power (Watts): 2.7 W.
Weitere Produktangebote PMD2406PTV3-A.U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2406PTV3-A.U.GN PMD2406PTV3-A.U.GN Hersteller : Sunon (D06022430G-01)-0.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 29CFM, 0.36"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart