Produkte > SUNON FANS > PMD2406PTVX-A U.GN
PMD2406PTVX-A U.GN
PMD2406PTVX-A U.GN Sunon Fans
(D06022340G-03)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7600 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.167 lb (75.75 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
auf Bestellung 2312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2406PTVX-A U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 7600 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.167 lb (75.75 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5 W.