Produkte > SUNON FANS > PMD2407PKB1-A.(2).GN
PMD2407PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 43.0 CFM (1.20m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.5dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 5 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2407PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4600 RPM, Air Flow: 43.0 CFM (1.20m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.5dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 5 W.