Produkte > SUNON FANS > PMD2407PTB2-A.(2).GN
PMD2407PTB2-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2407PTB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote PMD2407PTB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2407PTB2-A.(2).GN PMD2407PTB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD2407PTB2_A.2.GN_D07006870G_01_0.pdf DC Fans Axial Fan, 70x70x25mm, 24VDC, 45CFM, 0.31"H2O, Ball, Wire, Auto Restart