Produkte > SUNON FANS > PMD2407PTB3-A.(2).GN
PMD2407PTB3-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.9 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2407PTB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.9 W.
Weitere Produktangebote PMD2407PTB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2407PTB3-A.(2).GN PMD2407PTB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD2407PTB3_A.2.GN_D07025730G_00_0_Ref.pdf DC Fans Axial Fan, 70x70x25mm, 24VDC, 40CFM, 0.25"H2O, Ball, Wire, Auto Restart