Produkte > SUNON > PMD2407PTV2-A.GN
PMD2407PTV2-A.GN
PMD2407PTV2-A.GN Sunon
PMD2407PTV2_A.GN_D07025480G_99_0_Ref.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Axial Fan, 70x70x25mm, 24VDC, 45CFM, 0.31"H2O, Vapo, Auto Restart, High Airflow
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2407PTV2-A.GN Sunon
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.8 W.
Weitere Produktangebote PMD2407PTV2-A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2407PTV2-A.GN Hersteller : Sunon Fans (D07025480G-00)-0.pdf Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.8 W