Produkte > SUNON FANS > PMD2408PKB2-A.(2).GN
PMD2408PKB2-A.(2).GN
PMD2408PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.188 lb (85.28 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Power (Watts): 4.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.188 lb (85.28 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Power (Watts): 4.1 W.
Weitere Produktangebote PMD2408PKB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2408PKB2-A.(2).GN PMD2408PKB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353332382F28443038303136393730472D3030292D322E706466 DC Fans DC Fan, 80x20mm, 24VDC, 49CFM, 4.1W, 46dBA, 4200RPM, 0.31inch H2O, 2Ball, Auto Restart