Produkte > SUNON FANS > PMD2408PKB3-A.(2).GN
PMD2408PKB3-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Power (Watts): 3.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PKB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Power (Watts): 3.4 W.
Weitere Produktangebote PMD2408PKB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2408PKB3-A.(2).GN PMD2408PKB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353332382F28443038303137303030472D3030292D322E706466 DC Fans Axial Fan, 80x80x20mm, 24VDC, 45CFM, 0.26"H2O, Ball, Wire, Auto Restart