Produkte > SUNON FANS > PMD2408PMB1-A.(2).R.GN
PMD2408PMB1-A.(2).R.GN Sunon Fans
PMD2408PMB1-A.2.R.GN-D08021340G-10-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: DC FAN
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 84.0 CFM (2.35m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.2dB(A)
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Power (Watts): 9.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PMB1-A.(2).R.GN Sunon Fans
Description: DC FAN, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 84.0 CFM (2.35m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.2dB(A), Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Power (Watts): 9.6 W.
Weitere Produktangebote PMD2408PMB1-A.(2).R.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2408PMB1-A.(2).R.GN Hersteller : Sunon PMD2408PMB1_A.2.R.GN_D08021340G_10_0.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, Ball, 3x Lead Wires, Lock Sensor