Produkte > SUNON FANS > PMD2408PMB2-A.(2).F.GN
PMD2408PMB2-A.(2).F.GN Sunon Fans
PMD2408PMB2-A2.F.GND08021380G-010.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: DC FAN
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.6dB(A)
Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Power (Watts): 7.2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PMB2-A.(2).F.GN Sunon Fans
Description: DC FAN, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.6dB(A), Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa), Power (Watts): 7.2 W.
Weitere Produktangebote PMD2408PMB2-A.(2).F.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2408PMB2-A.(2).F.GN Hersteller : Sunon PMD2408PMB2_A2.F.GND08021380G_010.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, Ball Bearing, 3x Lead Wires, Tachometer