Produkte > SUNON FANS > PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55
PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55
PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 59.5 CFM (1.67m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.3dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Power (Watts): 4.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 59.5 CFM (1.67m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.3dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa), Power (Watts): 4.8 W.