PMD2408PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.2dB(A)
Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2408PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.2dB(A), Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa), Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote PMD2408PMB4-A.(2).GN
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
PMD2408PMB4-A.(2).GN | Hersteller : Sunon |
DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 49.3CFM, 0.3"H2O, Ball, Wire, Auto Restart |