Produkte > SUNON FANS > PMD2409PMB2-A.(2).GN
PMD2409PMB2-A.(2).GN Sunon Fans
(D09012470G-04)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 106.3 CFM (2.98m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.8dB(A)
Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 9.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2409PMB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 106.3 CFM (2.98m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.8dB(A), Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 9.6 W.
Weitere Produktangebote PMD2409PMB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD2409PMB2-A.(2).GN PMD2409PMB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon (D09012470G-04)-0.pdf DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 24VDC, 106.3CFM, 0.56"H2O, Ball, Wire, Auto Restart