Produkte > SUNON FANS > PMD2409PTB1-A.(2).GN
PMD2409PTB1-A.(2).GN
PMD2409PTB1-A.(2).GN Sunon Fans
PMD_92x92x25mm.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 77.0 CFM (2.16m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.265 lb (120.2 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 5.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD2409PTB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 77.0 CFM (2.16m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.265 lb (120.2 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 5.8 W.