Produkte > SUNON FANS > PMD4806PMB4-A.(2).GN
PMD4806PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 38.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Weitere Produktangebote PMD4806PMB4-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PMB4-A.(2).GN PMD4806PMB4-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunon_09272018_sunon_power_motor_fan.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x38mm, 48VDC, Ball, Lead Wires, Auto Restart, MagLev Motor