Produkte > SUNON FANS > PMD4806PTBX-A.(2).U.GN
PMD4806PTBX-A.(2).U.GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7600 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB(A)
Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Power (Watts): 5.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PTBX-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7600 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB(A), Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa), Power (Watts): 5.4 W.
Weitere Produktangebote PMD4806PTBX-A.(2).U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PTBX-A.(2).U.GN PMD4806PTBX-A.(2).U.GN Hersteller : Sunon Sunon_Maglev Catalog.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 48VDC, Ball Bearing, Lead Wires, Auto Restart