Produkte > SUNON FANS > PMD4806PTV3-A.U.GN
PMD4806PTV3-A.U.GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5600 RPM
Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa)
Power (Watts): 3.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PTV3-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5600 RPM, Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB(A), Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa), Power (Watts): 3.1 W.
Weitere Produktangebote PMD4806PTV3-A.U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PTV3-A.U.GN PMD4806PTV3-A.U.GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303139303330472D3030292D312E706466 DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 48VDC, 29CFM, 0.36"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart