Produkte > SUNON FANS > PMD4806PTVX-A.U.GN
PMD4806PTVX-A.U.GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7600 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Power (Watts): 5.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4806PTVX-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 7600 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa), Power (Watts): 5.5 W.
Weitere Produktangebote PMD4806PTVX-A.U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4806PTVX-A.U.GN PMD4806PTVX-A.U.GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303138393430472D3030292D312E706466 DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 48VDC, 40CFM, 0.64"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart