Produkte > SUNON FANS > PMD4807PTB1-A.(2).U.GN
PMD4807PTB1-A.(2).U.GN
PMD4807PTB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5100 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.199 lb (90.26 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.7 Pa)
Power (Watts): 5.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4807PTB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5100 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.199 lb (90.26 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.360 in H2O (89.7 Pa), Power (Watts): 5.8 W.