Produkte > SUNON FANS > PMD4807PTB3-A.(2).U.GN
PMD4807PTB3-A.(2).U.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4807PTB3-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.