Produkte > SUNON FANS > PMD4808PMB1-A.(2).GN
PMD4808PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 84.1 CFM (2.35m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.386 lb (175.09 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.2dB(A)
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Power (Watts): 9.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4808PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 84.1 CFM (2.35m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.386 lb (175.09 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.2dB(A), Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Power (Watts): 9.1 W.
Weitere Produktangebote PMD4808PMB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4808PMB1-A.(2).GN PMD4808PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon DC Fans Fan, 80x38mm, 48VDC, 84.1CFM, 9.1W, 55.2dBA, 2Ball Bearing, Auto Restart