Produkte > SUNON FANS > PMD4808PTB1-A.(2).GN
PMD4808PTB1-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.22 lb (99.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Power (Watts): 6.2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4808PTB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.22 lb (99.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa), Power (Watts): 6.2 W.