Produkte > SUNON FANS > PMD4809PMB1-A.(2).GN
PMD4809PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.419 lb (190.06 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.6dB(A)
Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa)
Power (Watts): 11.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4809PMB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.419 lb (190.06 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.6dB(A), Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa), Power (Watts): 11.5 W.
Weitere Produktangebote PMD4809PMB1-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4809PMB1-A.(2).GN PMD4809PMB1-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353333372F28443039303132353630472D3030292D322E706466 DC Fans DC Fan, 92x38mm, 48VDC, 120.2CFM, 11.5W, 57.6dBA, 4900RPM, 0.71inch H2O, 2Ball Bearing, Auto Restart