Produkte > SUNON FANS > PMD4809PMB3-A.(2).GN
PMD4809PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.3dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 5.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD4809PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 91.8 CFM (2.57m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.3dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 5.8 W.
Weitere Produktangebote PMD4809PMB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD4809PMB3-A.(2).GN PMD4809PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353333372F28443039303132363230472D3030292D322E706466 DC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 48VDC, 91.7CFM, 0.43"H2O, Ball, Wire, Auto Restart