Produkte > ASTRODYNE TDI > PMK130S-12
PMK130S-12
PMK130S-12 Astrodyne TDI
PMK130S.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 130W Open Frame with PFC; PMK
Power (Watts): 130W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 10.8 A
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMK130S-12 Astrodyne TDI
Description: 130W Open Frame with PFC; PMK, Power (Watts): 130W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 10.8 A.