Produkte > ASTRODYNE TDI > PMK150S-24D
PMK150S-24D
PMK150S-24D Astrodyne TDI
PMK150D.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 150W Enclosed Power Supply with
Power (Watts): 151W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: cURus
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
auf Bestellung 37 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMK150S-24D Astrodyne TDI
Description: 150W Enclosed Power Supply with, Power (Watts): 151W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: cURus, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 6.3A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC.