Produkte > ASTRODYNE TDI > PMK150S-48
PMK150S-48
PMK150S-48 Astrodyne TDI
PMK150S.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W
Power (Watts): 154W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 3.2 A
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMK150S-48 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W, Power (Watts): 154W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 3.2 A.