Produkte > ASTRODYNE TDI > PMK320S-15D
PMK320S-15D
PMK320S-15D Astrodyne TDI
PMK320D.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 320W Enclosed DIN Rail Mount Pow
Power (Watts): 321W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: cURus
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 21.4A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMK320S-15D Astrodyne TDI
Description: 320W Enclosed DIN Rail Mount Pow, Power (Watts): 321W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: cURus, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 21.4A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC.