Produkte > ASTRODYNE TDI > PMK320S-15E
PMK320S-15E
PMK320S-15E Astrodyne TDI
PMK320E.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 320W Enclosed Power Supply: 15V
Power (Watts): 321W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 21.4 A
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMK320S-15E Astrodyne TDI
Description: 320W Enclosed Power Supply: 15V, Power (Watts): 321W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 21.4 A.