Produkte > ASTRODYNE TDI > PMMK130S-24
PMMK130S-24
PMMK130S-24 Astrodyne TDI
PMMK130S.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 130W Open Frame Medical with PFC
Power (Watts): 130W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 5.4 A
auf Bestellung 46 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMMK130S-24 Astrodyne TDI
Description: 130W Open Frame Medical with PFC, Power (Watts): 130W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 5.4 A.