Produkte > ASTRODYNE TDI > PMMK150S-15E
PMMK150S-15E
PMMK150S-15E Astrodyne TDI
PMMK150E.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 5.50" L x 3.17" W x 1.60" H (139.7mm x 80.5mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 75%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 10 A
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMMK150S-15E Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 5.50" L x 3.17" W x 1.60" H (139.7mm x 80.5mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 75%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 10 A.