Produkte > ASTRODYNE TDI > PMMK320S-12E
PMMK320S-12E
PMMK320S-12E Astrodyne TDI
PMMK320E.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 320W Medical Grade Enclosed Powe
Power (Watts): 320W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 77%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 26.7 A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMMK320S-12E Astrodyne TDI
Description: 320W Medical Grade Enclosed Powe, Power (Watts): 320W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 77%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 26.7 A.