Produkte > ASTRODYNE TDI > PMMX300S-24E
PMMX300S-24E
PMMX300S-24E Astrodyne TDI
PMMX300S-E.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Power (Watts): 300W
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.08" H (177.8mm x 101.6mm x 52.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 12.5 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMMX300S-24E Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W, Power (Watts): 300W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.08" H (177.8mm x 101.6mm x 52.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 12.5 A.