Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > PNL86506BC-183SMAM
PNL86506BC-183SMAM TE Connectivity Laird
ANT-DS-RFID-NEAR-FIELD%200311.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 867MHZ PANEL SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz
Gain: 6dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 867MHz
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PNL86506BC-183SMAM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 867MHZ PANEL SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz, Gain: 6dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 867MHz, Power - Max: 10 W.