Produkte > TE CONNECTIVITY > POE-48I-CI
POE-48I-CI TE Connectivity
PW_Antenna_Catalog.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Category: Power Supplies - Unclassified
Description: POE-48I-CI
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE-48I-CI TE Connectivity
Description: POE INJECTOR 24W 48V DESKTOP, Packaging: Bulk, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), Voltage - Output: 48V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 70%, Power (Watts) - Per Port: 24W, Compliance: IEEE802.3af, Current - Output: 500 mA, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote POE-48I-CI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POE-48I-CI Hersteller : TE Connectivity Laird PW_Antenna_Catalog.pdf Description: POE INJECTOR 24W 48V DESKTOP
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 48V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 70%
Power (Watts) - Per Port: 24W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 500 mA