Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > POE-48I12S-AFI
POE-48I12S-AFI TE Connectivity Laird
PW_Antenna_Catalog.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: POE SYSTEM 12VDC 1A AFI
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Current - Output: 1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POE-48I12S-AFI TE Connectivity Laird
Description: POE SYSTEM 12VDC 1A AFI, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Current - Output: 1 A.