Produkte > MG CHEMICALS > POL200-15
POL200-15
POL200-15 MG Chemicals
Hersteller: MG Chemicals
Description: TAPE FILM YELLOW 8"X16.3YDS
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Length: 19' (14.9m) 16.3 yds
Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm)
Tape Type: Film
Width: 8.00" (203.20mm)
Usage: Insulating, High Temperature
Adhesive: Silicone
Backing, Carrier: Polyimide
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POL200-15 MG Chemicals
Description: TAPE FILM YELLOW 8"X16.3YDS, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Length: 19' (14.9m) 16.3 yds, Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm), Tape Type: Film, Width: 8.00" (203.20mm), Usage: Insulating, High Temperature, Adhesive: Silicone, Backing, Carrier: Polyimide.
Weitere Produktangebote POL200-15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
POL200-15 POL200-15 Hersteller : MG Chemicals Printers 15mm x 200mm 2mil POLYIMIDE TAPE