Produkte > POS > POS MDIN100W24
POS MDIN100W24
POS MDIN100W24
Hersteller: POS
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 100W; 24VDC; 180÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Output voltage: 24V DC
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...50°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Power: 0.1kW
Supply voltage frequency: 47...63Hz
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POS MDIN100W24 POS
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 100W; 24VDC; 180÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Output voltage: 24V DC, Supply voltage: 180...264V AC, Electrical connection: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...50°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Power: 0.1kW, Supply voltage frequency: 47...63Hz.