Produkte > POS > POS24050A-H
POS24050A-H
POS24050A-H
POS24050A-H.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.5A; 12W; 82.96%
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 0.5A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 12W
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: mains; plug-in
Length of output cable: 1.5m
Body dimensions: 56.5x36x25mm
Operating temperature: 0...40°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Efficiency: 82.96%
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
Manufacturer series: POS
Connectors for the country: Europe
Colour: black
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POS24050A-H POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.5A; 12W; 82.96%, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 0.5A, Kind of output connector: 5,5/2,1, Power: 12W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: mains; plug-in, Length of output cable: 1.5m, Body dimensions: 56.5x36x25mm, Operating temperature: 0...40°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Efficiency: 82.96%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage, Manufacturer series: POS, Connectors for the country: Europe, Colour: black.