Produkte > POS > POSAC-C5US18
POSAC-C5US18
POSAC-C5US18
POSAC-C5US18.pdf
Hersteller: POS
Category: Universal and Computer Power Cords
Description: Cable; 3x18AWG; IEC C5 female,NEMA 5-15 (B) plug; PVC; 1.8m; 2.5A
Cable/adapter structure: IEC C5 female; NEMA 5-15 (B) plug
Insulation colour: black
Kind of wire: SVT
Type of connection cable: mains
Wire insulation material: PVC
Cable length: 1.8m
Max. operating current: 2.5A
Number of cores: 3
Cable structure: 3x18AWG
Core diameter: 18AWG
Rated voltage: 0.125kV
Connectors for the country: USA
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSAC-C5US18 POS
Category: Universal and Computer Power Cords, Description: Cable; 3x18AWG; IEC C5 female,NEMA 5-15 (B) plug; PVC; 1.8m; 2.5A, Cable/adapter structure: IEC C5 female; NEMA 5-15 (B) plug, Insulation colour: black, Kind of wire: SVT, Type of connection cable: mains, Wire insulation material: PVC, Cable length: 1.8m, Max. operating current: 2.5A, Number of cores: 3, Cable structure: 3x18AWG, Core diameter: 18AWG, Rated voltage: 0.125kV, Connectors for the country: USA.