Produkte > POS > POSB12050A-WH
POSB12050A-WH
POSB12050A-WH
POSB12050A-WH.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.5A; 6W; 80.14%
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connectors for the country: Europe
Kind of power supply: mains; plug-in
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Operating temperature: 0...45°C
Body dimensions: 67x38x74mm
Maximum output current: 0.5A
Length of output cable: 1.2m
Power: 6W
Output voltage: 12V DC
Efficiency: 80.14%
Polarisation: positive inner pin
Colour: white
Manufacturer series: POSB
Operating modes: constant voltage
auf Bestellung 411 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSB12050A-WH POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.5A; 6W; 80.14%, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connectors for the country: Europe, Kind of power supply: mains; plug-in, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Operating temperature: 0...45°C, Body dimensions: 67x38x74mm, Maximum output current: 0.5A, Length of output cable: 1.2m, Power: 6W, Output voltage: 12V DC, Efficiency: 80.14%, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of output connector: 5,5/2,1, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Polarisation: positive inner pin, Colour: white, Manufacturer series: POSB, Operating modes: constant voltage.